

10 300 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Falken Tyre Europe GmbH розширює свій асортимент шин для авто 4х4, випускаючи шину WILDPEAK R/T RT01 для складної місцевості - тепер у виробника є шина для будь-якого застосування на бездоріжжі. Дизайн та структура протектору шини, розроблені з думкою про пригоди та для найскладніших умов експлуатації, забезпечують максимальну продуктивність на найскладнішій місцевості.
Нова шина WILDPEAK R/T RT01, доступна з 1 кварталу 2024 року, спочатку буде пропонуватись у дев'яти різних розмірах - від 16 до 20 дюймів - з індексом швидкості «Q». Зважаючи на те, що шина призначена для професійних позашляховиків (POR), вона не має додаткового позначення на етикетці шин ЄС. Новий протектор поєднує в собі ключові характеристики шин Falken All-Terrain (A/T) та Mud-Terrain (M/T), що забезпечує ідеальне поєднання зчеплення, міцності та довговічності для повнопривідних транспортних засобів в екстремальних умовах експлуатації. Це має принести користь будівельній, лісовій, сільськогосподарській та експедиційній галузям, а також ентузіастам бездоріжжя та тим, хто любить мандрувати нетрадиційними шляхами.
Рисунок WILDPEAK R/T RT01 оснащений функціями, які вселяють впевненість під час подолання найскладніших маршрутів, водночас забезпечуючи низький рівень зносу та високу довговічність. Гібридний позашляховий рисунок протектору має схожість з WILDPEAK A/T і відрізняється великою площею контакту та жорсткими блоками протектору для максимальної надійності для пробігу, продуктивності на дорогах та міцності на бездоріжжі.
Шина WILDPEAK R/T RT01 не тільки добре підходить для пересування по багнистому ґрунту завдяки відкритій плечовій зоні протектору, але й добре пристосована для пересування по камінню. Відмінні властивості самоочищення протектору забезпечують надійний захист від бруду та каміння, гарантуючи найкраще зчеплення та чудове зчеплення з дорогою. Тришарова боковина забезпечує необхідну стійкість до порізів, міцність та додатковий захист для максимального зчеплення, коли це потрібно найбільше.
WILDPEAK R/T RT01 - це топова модель для позашляховиків, розроблена для подолання навіть найскладніших умов. З цими шинами транспортні засоби можуть дістатися місця призначення на будь-якій поверхні, незалежно від того, наскільки складною вона є.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Falken |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Висота профілю шини | 70 |
| Індекс швидкості | Q |
| Країна виробник | Таїланд |
| Ширина шини | 285 мм |
| Призначення | Легкові |
| Індекс навантаження шини | 121/118 |
| Зовнішній діаметр шини | 17" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |