


від 10 800 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Falken Azenis RS820 - літні асиметричні шини класу U-UHP, розроблені для забезпечення чуйного керування, збалансованого зчеплення з мокроб та сухою дорогою, а також вражаючого відчуття безпеки на гоночних трасах.
За заявами виробника, дочірньої компанії Sumitomo Rubber Industries, шини Falken Azenis RS820 (Фалкен Азеніс Ар-Ес 820) створено на основі переможних у перегонах технологій Falken і досвіду, відточеного впродовж більш ніж 20 років виступів на Нюрбургринзі.
Шини покликані забезпечувати надточне керування, стійкість і контроль на всіх швидкостях і в різних умовах, а також малошумну та плавну їзду. Azenis RS820 мають асиметричний малюнок протектора з чотирма канавками по колу, а також посилені волокнами араміду плечові зони, що ефективно контактують з дорогою, зокрема й під впливом бічних навантажень. В результаті чого шини здатні гарантувати підвищену безпеку, особливо на межі можливостей.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Falken |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 21" |
| Висота профілю шини | 30 |
| Індекс швидкості | Y |
| Країна виробник | Туреччина |
| Ширина шини | 315 мм |
| Індекс навантаження шини | 105 |
| Призначення | Легкові |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 21" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |