

від 16 000 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Всесезонна модель шини Yokohama Geolandar X-MT G005 - справжня володарка бездоріжжя. До ключових особливостей моделі відноситься високий рівень проходимості на складних діялянках дороги, міцна тяга і точність керування.
Агресивний малюнок протектора Yokohama Geolandar X-MT G005 з крупними блоками і спеціальними насічками забезпечують хорошу тягу і зчеплення як на сухій асфальтованій дорозі, так і в умовах бездоріжжя. Посилена загальна конструкція робить шину витривалою до нагрузок, а виступи на боковинах сприяють чудовій проходимості по рихлому снігу та грязі. Широкі канали між блоками відштовхують бруд, відводять талий сніг і воду з плями контакту, стабілізуюючи зчеплення.
Спеціальні полімерні з'єднання в складі компаунду зробили резину термостійкою і ультра міцною, шини Yokohama Geolandar X-MT G005 не бояться перепаду температур і мехінічних пошкоджень.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yokohama |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Шина |
| Призначення | Легкові |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Ширина шини | 320 мм |
| Висота профілю шини | 70 |
| Індекс навантаження шини | 121 |
| Індекс швидкості | Q |
| Зовнішній діаметр шини | 17" |