


від 7 200 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Всесезонна шина Yokohama G015, як і інші моделі лінійки Geolander, призначена для позашляховиків та кросоверів. Її відмінними рисами є збільшений термін служби, надійні зчіпні властивості на будь-якому покритті, включаючи бездоріжжя, а також підвищену надійність.
Протекторний малюнок шини Yokohama Geolandar A/T G015 адаптований до експлуатації на будь-якому покритті. Ламелі забезпечують зчеплення на слизьких зимових дорогах. У свою чергу, численні поперечні дренажні канавки не тільки осушують пляму контакту, але й за рахунок свого розташування забезпечують хороші поздовжні тягово-зчіпні властивості на ґрунтових покриттях. Впевнена поведінка на асфальтованих дорогах досягається значними розмірами зони контакту. Шина забезпечуються масивністю та великою кількістю протекторних блоків. Будучи призначеною і для бездоріжжя має посилену конструкцію. Зокрема, її каркас містить додатковий нейлоновий корд, що захищає, у тому числі, і боковини шини від механічних пошкоджень. Крім того, вони відрізняються збільшеною товщиною у верхній частині. Це перешкоджає порізам та абразивному впливу.
Основні особливості Yokohama G015
- компаунд з полімерами та апельсиновою олією забезпечує міцність на розрив і розтяг;
- хороше зчеплення на будь-якому покритті завдяки численним ламелям і дренажним канавкам;
- додатковий нейлоновий корд покращує надійність на бездоріжжі;
- збільшена товщина протектора боковин захищає їх від стирання, проколів та порізів.
Маркування Outline/Raised While Letters (OWL): Side Facing Out – маркер зовнішньої сторони асиметричної шини. Написи на боковині нанесені контурними або рельєфними білими літерами.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yokohama |
| Країна виробник | Таїланд |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Призначення | Легкові автомобілі |
| Висота профілю шини | 70 |
| Індекс швидкості | H |
| Індекс навантаження шини | 111 |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Ширина шини | 255 мм |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |