


від 17 100 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Apollo EnduRace RD2 встановлює орієнтир якості та продуктивності за привабливою ціною. Шина добре працює в будь-яких погодних умовах, забезпечуючи оптимальний опір коченню, збільшений пробіг і довговічність. Ця модель підходить для середньо- та далекомагістральних операторів, має рейтинг зчеплення на мокрій дорозі «B» і сертифікована для використання в зимових умовах.
Унікальна конструкція протектора включає в себе плечові блоки Apollo Tyres «Invisible Groove Technology» і «Multi-Edge» для оптимізації продуктивності на слизьких поверхнях. Більша площа контакту забезпечує рівномірний розподіл тиску вздовж протектора, збільшуючи довговічність та мінімізуючи опір коченню. Посилений каркас перевищує європейські нормативні вимоги, його міцність в 1,7 рази перевищує галузевий стандарт, а також має вражаючі характеристики опору до розриву.
Шина Apollo EnduRace RD2 демонструє не тільки виняткову продуктивність в різних умовах, але також забезпечує економічно ефективне і довгострокове рішення для операторів вантажоперевезень.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apollo |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 22.5" |
| Ширина шини | 295 мм |
| Висота профілю шини | 80 |
| Індекс навантаження шини | 152/148 |
| Індекс швидкості | M |
| Країна виробник | Угорщина |
| Призначення | Вантажні/автобуси |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 22.5" |