


від 4 500 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
GOODRIDE Sport SA37 - літні легкові шини бюджетного класу для автомобілів з високим швидкісним потенціалом. Незважаючи на низьку ціну, гума демонструє гідні експлуатаційні характеристики.
Подібна модель вже є в асортименті ще одного бренду, що належить компанії Hangzhou Zhongce Rubber - Westlake SA37. Така практика досить поширена серед великих виробників, коли ті самі автошини випускають під різними брендами для більшого охоплення ринку. За заявами менеджера з міжнародного збуту компанія робить все можливе, щоб прискорити темпи розвитку та налагодити експорт автошин по всьому світу. Ті, хто бажає підібрати та купити недороге, але якісне автомобільне «взуття», цілком можуть зупинити свій вибір на колесах Goodride SA37.
Основні переваги моделі або чому варто підібрати та купити автошини Goodride SA37:
Недарма для літньої легкової гуми GOODRIDE Sport SA37 було обрано асиметричний протектор. Він ефективніший на сухій і мокрій дорозі через чітке поділ функцій. У центрі бігової доріжки розташоване широке монолітне ребро жорсткості з гладкою поверхнею (на ньому лише є маркування з назвою моделі). Даний елемент відповідає за курсову стійкість, а також легкість кочення, що гарантує впевнене пересування на високих швидкостях. З зовнішнього боку ребро сформоване ромбоподібними блоками зі злегка заокругленими краями. Це дає можливість точніше і чіткіше входити в повороти та маневрувати. З внутрішньої сторони ребро складено великими блоками-ромбами, кожен з яких посередині має проріз, який ледве не доходить до протилежного краю. Гострі кромки та численні кути забезпечують безпрецедентне зчеплення за будь-яких умов експлуатації. Плечові зони масивні, складаються із здвоєних прямокутних блоків середніх розмірів. Ними досягається рівномірніший розподіл зовнішнього тиску для однакового зносу протектора, відповідно, тривалого терміну служби. Боковини у шини Goodride SA37 дуже міцні, здатні витримувати неабияке навантаження без ризику деформування.
Дренажна система літньої легкової автошини GOODRIDE Sport SA37 включає чотири окружних канали з перемичками всередині і цілу мережу поперечних і діагональних канавок, якими вода моментально евакуюється з контактної плями, практично виключаючи ймовірність зриву в аквапланування. Підібравши та купивши гуму Goodride SA37, ви відчуєте впевненість та повну безпеку за кермом.
Дуже нестандартний і склад гумової суміші літньої легкової шини GOODRIDE Sport SA37. Компаунд містить збільшену кількість силіки, що покращує продуктивність на мокрому покритті. Вона також підвищує міцність та зносостійкість гуми, знижує опір коченню. Крім того, гумовий коктейль розбавлений бутадієн-стирольним каучуком SBR1739, який спеціально розробили для високошвидкісної серії, адже він ефективно підвищує рівень зчеплення, особливо під час опадів.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Goodride |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 21" |
| Висота профілю шини | 40 |
| Індекс швидкості | Y |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина шини | 315 мм |
| Індекс навантаження шини | 111 |
| Призначення | Легкові |
| Зовнішній діаметр шини | 21" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 21" |