
від 3 630 ₴
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Не формуйте замовлення не уточнивши всі вищевказані нюанси!
По цій позиції можлива суттєва Акційна знижка!!! Деталі уточнюйте.
Viking Protech NewGen - це літня шина, розроблена для компактних та середньорозмірних автомобілів.
Вона має високу продуктивність на сухих і мокрих дорогах, а також гарним зчепленням на поворотах.
Шина має низький рівень шуму та забезпечує комфортну їзду. Її унікальний протектор забезпечує відмінне зчеплення на мокрій дорозі, що підвищує безпеку водія та пасажирів.
Крім того, Viking Protech NewGen має оптимізований дизайн протектора, який забезпечує рівномірне зношування, що продовжує термін експлуатації шини. Вона також має відмінну стійкість до пошкоджень.
Склад гумової суміші забезпечує надійне зчеплення на будь-яких типах доріг, а також покращену керованість та стійкість на високих швидкостях.
Viking Protech NewGen є чудовим вибором для власників автомобілів, які шукають якісну літню шину за доступною ціною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viking |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Висота профілю шини | 45 |
| Індекс навантаження шини | 83 |
| Індекс швидкості | Y |
| Країна виробник | Франція |
| Ширина шини | 205 мм |
| Призначення | Легкові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 16" |