
від 3 869 ₴
ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Зимова шина VIKING WinTech NewGen підходить для встановлення на Легкові авто. Зазвичай вказується тиждень та рік випуску покришки, але іноді на сторінці інформації про шину показано лише рік. Оскільки висота протектора становить 50% від ширини протектора – це робить рух асфальтом комфортним. Діаметр колеса R17 є оптимальним для багатьох машин. Купуючи автогуму варто звернути увагу на індекс швидкості та навантаження, від цих значень залежить режим експлуатації автошини. Для Viking WinTech NewGen індекс швидкості "V", а індекс навантаження складає 95.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viking |
| Сезонність шин | Зимові шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Висота профілю шини | 50 |
| Індекс навантаження шини | 95 |
| Індекс швидкості | V |
| Країна виробник | Франція |
| Ширина шини | 215 мм |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Призначення | Легкові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 17" |