


від 6 650 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Автошина Viking WinTech NewGen встановлюється на колеса легкових автомобілів для зимової їзди в міському циклі руху - від компактних авто до представницьких седанів. Німецький шинний бренд представив модель автомобільної шини, яку позиціонує, як «робочу конячку» для холодних і сухих зимових доріг, забезпечуючи вражаючу стійкість і керованість автомобіля. Під час випуску цієї моделі зимової гуми використовувалися інноваційні розробки, включно зі штучним інтелектом і просторовим моделюванням колеса авто.
Автошина Viking WinTech NewGen відрізняється вдосконаленим малюнком протектора, ретельно розробленим для оптимальних зимових характеристик. Він охоплює густу мережу ламелей - невеликих прорізів у блоках гумового матеріалу - які покращують зчеплення зі снігом і льодом створенням безлічі гострих крайок. Ці ламелі працюють у поєднанні з широкими окружними канавками шини, що знижує ризик аквапланування автомобільного колеса і зберігає контакт з поверхнею дороги.
Незважаючи на агресивний малюнок протектора, WinTech NewGen дає тиху і комфортну їзду.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viking |
| Країна виробник | Франція |
| Сезонність шин | Зимові шини |
| Стан | Новий |
| Призначення | Легкові автомобілі |
| Висота профілю шини | 50 |
| Індекс швидкості | V |
| Індекс навантаження шини | 103 |
| Посадковий діаметр шини | 19" |
| Ширина шини | 235 мм |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 19" |