


від 1 750 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Mirage MR-W962 –зимова шина для широкого спектру автомобілей, які відноситься до бюджетного класу. Незважаючи на це, модель демонструє впевнене зчеплення на слизькій та мокрій дорозі, а також ефективне проходження засніжених ділянок.Багато в чому це забезпечується асиметричним протектором, який містить в собі велику кількістю блочних одиниць. Формовані ними гострі грані дозволяють покращити показники тяги та гальмування.
До того ж, всі елементи густо вкриті хвилеподібними ламелями, ефективність яких проявляється на ожеледиці. Утворені блоками кільцеві ребра дозволяють досягти найбільш передбачуваного кермування. Широкі канали, густо оперізуючі всю поверхню покришки, зводять до мінімуму слешинг і аквапланування.
Для покращення характеристик, особливо за умов низьких температур, в компаунд були добавлені спеціальні присадки. Їх дія направлена на підтримання еластичності резини і, як наслідок, збереження зчіпних властивостей.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mirage |
| Країна виробник | Китай |
| Сезонність шин | Зимові шини |
| Стан | Новий |
| Призначення | Легкові автомобілі |
| Висота профілю шини | 65 |
| Індекс швидкості | T |
| Індекс навантаження шини | 91 |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Ширина шини | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 15" |