
від 11 720 ₴
ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Всесезонка шина типорозміру 245/70 R19.5 підходить для встановлення на Вантажні авто. Оскільки висота протектора становить 70% від ширини протектора – це робить рух асфальтом комфортним. Діаметр колеса R19.5 є оптимальним для багатьох машин. Купуючи автогуму варто звернути увагу на індекс швидкості та навантаження, від цих значень залежить режим експлуатації автошини. Для Barum BT200R індекс швидкості K, а індекс навантаження становить 141/140.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Barum |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 19.5" |
| Ширина шини | 245 мм |
| Висота профілю шини | 70 |
| Індекс навантаження шини | 141/140 |
| Індекс швидкості | K |
| Країна виробник | Словаччина |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Призначення | Вантажні/автобуси |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 19.5" |