


від 11 400 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Всесезонна шина типорозміру 235/75 R17.5 підходить для встановлення на Вантажні авто. Оскільки висота протектора становить 75% від ширини протектора – це робить рух асфальтом комфортним. Діаметр колеса R17.5 є оптимальним для багатьох машин. Купуючи автогуму варто звернути увагу на індекс швидкості та навантаження, від цих значень залежить режим експлуатації автошини. Для BARUM BD200R індекс швидкості "M", а індекс навантаження складає 132/130.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Barum |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 17.5" |
| Ширина шини | 235 мм |
| Висота профілю шини | 75 |
| Індекс навантаження шини | 132/130 |
| Індекс швидкості | M |
| Країна виробник | Словаччина |
| Призначення | Вантажні/автобуси |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 17.5" |