


від 4 250 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Falken Ziex ZE914 EcoRun — літня асиметрична шина, призначена для легкових транспортних засобів. Не найвідоміша, але й недорога, водночас вельми економічна та збалансована, що забезпечує комфортну їзду й ефективне гальмування на мокрий поверхні.
За основу шини Falken Ziex ZE914 EcoRun була взята колись популярна модель Ziex ZE912, яка свого часу завоювала серця автомобілістів доброю керованістю на високих швидкостях.
Завдяки впровадженню унікальних технологій вдалося неабияк знизити опір (на 20%), після чого в назві моделі з'явилася приписка «EcoRun», що означає високу паливну ефективність шини. Водночас рівень зчеплення з трасою анітрохи не зазнав зниження якості і в такий спосіб був досягнутий оптимальний баланс між такими найважливішими характеристиками шини, як її продуктивність і економічність.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Falken |
| Країна виробник | Таїланд |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 60 |
| Індекс швидкості | V |
| Індекс навантаження шини | 98 |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Ширина шини | 225 мм |
| Призначення | Легкові |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Гарантійний термін | 12 міс |