
від 1 550 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Літня автогума Yokohama Bluearth AE-01 є втіленням максимальної безпеки та фантастичної керованості при максимальних показниках екологічності. Склад гумової суміші даних шин майже на 80 відсотків складається з самовідновлюваних речовин, які абсолютно безпечні для навколишнього середовища.
Окрім іншого, завдяки застосуванню інноваційних технологій разом з унікальними методами обробки складових гуми, японським інженерам вдалося суттєво знизити коефіцієнт опору коченню, що, у свою чергу, знизило витрату палива автомобіля на 8-10 відсотків. Більшість передових технологій, що дозволили знизити потребу в паливі, стосуються впровадження спеціальних наночастинок до складу гумової суміші Bluearth AE-01. Крім того, подібні показники стали можливими і завдяки особливій аеродинамічній формі корпусу автогуми та її малій вазі. Такі інновації не тільки позитивно позначилися на витраті палива, а й суттєво покращили показники безпеки та комфорту.
Творцям шини Yokohama вдалося на особистому досвіді довести можливість поєднання економічності та високих значень безпеки в рамках однієї моделі, яка також демонструє чудові гальмівні та зчіпні показники як на мокрій, так і на сухій дорозі.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yokohama |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 13" |
| Висота профілю шини | 70 |
| Індекс навантаження шини | 79 |
| Індекс швидкості | S |
| Країна виробник | Японія |
| Ширина шини | 165 мм |
| Призначення | Легкові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 13" |