
від 3 640 ₴
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Не формуйте замовлення не уточнивши всі вищевказані нюанси!
По цій позиції можлива суттєва Акційна знижка!!! Деталі уточнюйте.
Yokohama BluEarth-GT AE51 – літні шини класу гранд-туринг для седанів середнього та преміум класу. Вони характеризуються надійністю зчіпних властивостей на сухій та мокрій поверхні, високою стійкістю до зношування, низьким опором коченню, а також їздовим комфортом. Новинка літнього сезону 2019 року.
Застосування:
+ Гранд і середні турери
+ Елітні автомобілі
+ Компактні автомобілі преміум-класу
Переваги:
+ Стабільність керування за високих швидкостей
+ Надійне зчеплення з мокрим покриттям
+ Економія пального
Характеристики:
+ Висока жорсткість і асиметричний малюнок протектора, розроблений для динамічного водіння
+ Конструкція низької ваги, що забезпечує малу вагу і зносостійкість
+ Вдосконалена суміш і відточений профіль
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yokohama |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Висота профілю шини | 55 |
| Індекс навантаження шини | 91 |
| Індекс швидкості | V |
| Країна виробник | Японія |
| Ширина шини | 205 мм |
| Призначення | Легкові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 17" |