


від 1 400 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Універсальні GOODRIDE Trailer Max ST290-шини радіальної конструкції для причепів та напівпричепів.
Довговічна гумова суміш з низьким опором коченню забезпечує тривалий термін служби протектора та сприяє економії пального. Посилені боковини забезпечують прохолодну та довговічну шину.
Бренд шин Goodride належить китайській компанії Zhongce Rubber Group Co., Ltd., яка була заснована у 1958 році. Goodride відомий своїми шинами найвищої якості, які поставляються по всьому світу. Бренд спеціалізується на шинах для легкових автомобілів, позашляховиків, вантажівок, автобусів, а також на шинах для сільськогосподарської техніки.
Шини Goodride виготовляються з використанням передових технологій та матеріалів, які забезпечують надійність та довговічність продукції. Всі шини проходять строгі контрольні випробування та сертифікацію, що гарантує високу якість продукції. Мають привабливий дизайн та характеризуються гарним зчепленням на будь–яких дорожніх покриттях. Завдяки своїй високій зносостійкості та міцності, вони забезпечують безпеку та комфорт під час експлуатації автомобіля.
Крім того, Goodride дбає про захист навколишнього середовища, тому при виробництві шин використовується екологічно чиста технологія. Всі шини компанії Goodride відповідають міжнародним стандартам та сертифіковані за ISO9001, DOT, ECE, GCC, INMETRO та іншими світовими стандартами.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Goodride |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 13" |
| Висота профілю шини | 80 |
| Індекс навантаження шини | 79 |
| Індекс швидкості | N |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина шини | 145 мм |
| Призначення | Легкові |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 13" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 13" |