
від 22 200 ₴
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Не формуйте замовлення не уточнивши всі вищевказані нюанси!
По цій позиції можлива суттєва Акційна знижка!!! Деталі уточнюйте.
Всесезонна модель шини Yokohama Geolandar X-MT G005 - справжня володарка бездоріжжя. До ключових особливостей моделі відноситься високий рівень проходимості на складних діялянках дороги, міцна тяга і точність керування.
Агресивний малюнок протектора Yokohama Geolandar X-MT G005 з крупними блоками і спеціальними насічками забезпечують хорошу тягу і зчеплення як на сухій асфальтованій дорозі, так і в умовах бездоріжжя. Посилена загальна конструкція робить шину витривалою до нагрузок, а виступи на боковинах сприяють чудовій проходимості по рихлому снігу та грязі. Широкі канали між блоками відштовхують бруд, відводять талий сніг і воду з плями контакту, стабілізуюючи зчеплення.
Спеціальні полімерні з'єднання в складі компаунду зробили резину термостійкою і ультра міцною, шини Yokohama Geolandar X-MT G005 не бояться перепаду температур і мехінічних пошкоджень.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yokohama |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Індекс швидкості | Q |
| Країна виробник | Японія |
| Ширина шини | 345 мм |
| Призначення | Легкові |
| Висота профілю шини | 85 |
| Індекс навантаження шини | 121 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 17" |