
від 6 700 ₴
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Не формуйте замовлення не уточнивши всі вищевказані нюанси!
По цій позиції можлива суттєва Акційна знижка!!! Деталі уточнюйте.
Falken Azenis FK520 – це високопродуктивна шина для автомобілів, розроблена для забезпечення відмінної керованості та зчеплення на сухих та мокрих дорогах. Шина має чудові характеристики швидкості, маневреності та гальмівних властивостей. Основним компонентом протектора є новий силікатний компаунд з додаванням новітніх полімерів, що забезпечує прекрасне зчеплення з дорогою у широкому діапазоні температур. Це дозволяє забезпечити максимальну стійкість за будь-яких умов керування, а також зменшити витрату палива. Протектор має оптимізовану форму, яка забезпечує рівномірне розподілення тиску на контактній площі шини з дорогою. Це сприяє поліпшенню продуктивності гальмування та зменшенню зносу шин. Асиметричний дизайн протектора забезпечує відмінне зчеплення як на сухих, так і мокрих дорогах. Він також сприяє покращенню керованості та підвищенню комфорту водіння, завдяки зменшенню шуму та вібрацій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Falken |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 19" |
| Висота профілю шини | 50 |
| Індекс швидкості | Y |
| Країна виробник | Туреччина |
| Ширина шини | 265 мм |
| Індекс навантаження шини | 110 |
| Призначення | Легкові |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 19" |