


від 2 800 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Літні шини Mirage MR300 відрізняються високою якістю і надійністю. Бренд Mirage, що належить компанії Shandong Hengfeng Rubber & Plastic Co., Ltd. з Китаю, завоював довіру автолюбителів завдяки своєму досвіду і якості продукції. Шини Mirage MR300 являють собою ідеальне поєднання різних характеристик, роблячи їх чудовим вибором для вашого автомобіля.
Літні шини Mirage MR300 - це не тільки чудовий вибір для вашого автомобіля, а й гарантія безпеки та комфорту на дорозі. Інтернет-магазин УкрШина завжди готовий запропонувати вам ці високоякісні шини, допомогти підібрати оптимальний розмір і організувати доставку в будь-який регіон України за оптимальними цінами. Звертайтеся до нас, і ми зробимо все можливе, щоб ваша поїздка була приємною і безпечною.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mirage |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Висота профілю шини | 75 |
| Індекс швидкості | R |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина шини | 225 мм |
| Призначення | Легкові |
| Індекс навантаження шини | 121/120 |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 16" |