

від 9 000 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Гума Yokohama Advan Sport V105T класифікується як продукт преміум-класу, що забезпечує відмінні характеристики та безпеку. Шини призначені для використання у літній сезон. Завдяки передовій технології Matrix Body Play Structure ця модель відмінно працює у будь-яких дорожніх умовах. Це рішення досі використовувалося при виробництві автошин, призначених для спортивних змагань, що робить їх параметри унікальними та доступними всім, хто не має відношення до світу професійних перегонів.
Літня автошина Yokohama відрізняється низкою інноваційних рішень, що підвищують стійкість і точність кермового керування навіть під час руху на високих швидкостях. Протектор забезпечений спеціальними шарами жорсткості, які покращують зчеплення з дорогою та жорсткість гуми. Стабільність руху забезпечують сталеві ремені, які додатково підвищують стійкість до механічних пошкоджень. Дуже хороше відведення води та ефективне зниження ризику аквапланування сприяє безпеці руху мокрою дорогою.
Автошина Yokohama Advan Sport V105T створена для водіїв зі спортивним духом за участю найвідоміших виробників високопродуктивних автомобілів. Завдяки особливій конструкції шина забезпечує оптимальні характеристики при збереженні стійкості та точності водіння. Крім того, шина знижує витрати палива завдяки низькому опору коченню. Комфортна їзда гарантується низьким рівнем шуму. Yokohama Advan Sport V105T - це розкішна шина з винятковими параметрами, що відповідає вимогам найвибагливіших автолюбителів. Це літня шина для потужних автомобілів, ідеальна для їзди на високій швидкості у мінливих погодних умовах. Чудова продуктивність, безпечне та комфортне водіння задовольнить усіх.
Переваги гуми:
Крім того, гума Yokohama Advan Sport V105T гарантує тиху поїздку без стомлюючого впливу вібрації та шуму, що робить її продуктом, що досить купується. Виробник гуми рекомендує свій товар перш за все власникам ексклюзивних автомобілів марок Porsche або Audi, а також водіям інших потужних легкових автомобілів та позашляховиків.
Автошини Yokohama Advan Sport V105T - це продукт преміум-класу, а значить, модель для тих, які можуть дозволити собі дорожчу покупку. Проте варто пам'ятати, що таке вкладення може дозволити собі кожен вимогливий покупець, адже завдяки цьому він отримує найвищу якість, відмінні параметри та гарантію безпеки, яку неможливо переоцінити під час подорожей та повсякденного використання.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yokohama |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 20" |
| Висота профілю шини | 45 |
| Індекс швидкості | W |
| Країна виробник | Японія |
| Ширина шини | 255 мм |
| Індекс навантаження шини | 105 |
| Призначення | Легкові |
| Зовнішній діаметр шини | 20" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Гарантійний термін | 12 міс |