
від 10 900 ₴
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Не формуйте замовлення не уточнивши всі вищевказані нюанси!
По цій позиції можлива суттєва Акційна знижка!!! Деталі уточнюйте.
Новинка 2020 , розробка сегменту Ultra High Performance, яку створювали спеціально для преміальних високопотужних автомобілів.
Вища якість літньої автогуми YOKOHAMA Advan Sport V107 супроводжується у всьому, від ходової динаміки та поведінки машини в цих колесах на трасі, до комфортабельності та довговічності. До того ж, японський виробник тут ґрунтовно «почаклував» над опором коченню, тому ці шини відрізняються порівняно скромним паливопоглинанням. Серія є ідейним переродженням та наступницею минулого бестселера, ADVAN Sport V105 .
YOKOHAMA Advan Sport V107 дозволяє легко лавірувати асфальтом на граничних швидкостях. Дизайн також відповідає за знижену гальмівну дистанцію та впевнене проходження глибоких дощових калюж у період сезонної негоди.
Зробити матеріал витривалішим допоміг знайдений інженерами компанії склад Sport Compound 5S . Його дія розкривається у забезпеченні терморегуляції на рівні гумової товщі. Він також сприяє більш м'якому та акуратному, неспішному зносу. Інший ефект - зниження опірності коченню, що вигідно впливає на витрати палива.
Особливості та переваги технологій:
Маркування Silent Foam: технологія шумоподавлення Yokohama. Ця технологія являє собою блокування розповсюдження вібрацій повітря слоєм поліуританової піни сірого кольору.
Маркування * - рекомендовано для моделей автомобілів BMW, Mini.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yokohama |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 21" |
| Висота профілю шини | 40 |
| Індекс швидкості | Y |
| Країна виробник | Японія |
| Рівень шуму шин | Нижче 64 |
| Ширина шини | 275 мм |
| Індекс навантаження шини | 107 |
| Призначення | Легкові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 21" |