
від 8 050 ₴
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Не формуйте замовлення не уточнивши всі вищевказані нюанси!
По цій позиції можлива суттєва Акційна знижка!!! Деталі уточнюйте.
Спочатку всесезонна шина Yokohama Geolandar H/T G056 розроблялася для північноамериканського ринку, але пізніше японський виробник став пропонувати її і в Європі, в тому числі, і в нашій країні. Це зумовлено її технічними характеристиками, які виявилися актуальними в різних кліматичних умовах. Це результат застосування в конструкції шини ряду технологічних нововведень. Вся шина буквально поцяткована мініатюрними 3D-ламелями. Збільшити їх кількість вдалося без зниження жорсткості протектора завдяки тому, що стінки містять безліч різноспрямовано розташованих граней. При контакті ламелі з дорожньою поверхнею вони дуже щільно стуляються один з одним, підвищуючи стійкість блоків до деформації. У той же час кромки, що утворюються ними, покращують зчеплення на слизьких дорогах. За рахунок того, що ламелі прорізані на всю глибину протектора, зчеплення практично не змінюється протягом усього терміну служби шини. Одним із ключових нововведень у конструкції шини Yokohama Geolandar H/T G056 став тришаровий брекер. Посилення цього елемента, розташованого безпосередньо під протектором, дозволило покращити декілька важливих експлуатаційних властивостей. Насамперед, це стійкість до ударної дії, що значно підвищує довговічність шини на поганих дорогах. Безперервні ребра у плечових зонах. Дизайн плечових зон протектора містить додаткові поздовжні ребра. Вони виконують одразу кілька функцій: забезпечення підвищеної курсової стійкості під час маневрування, а також зменшення рівня шуму. У процесі руху додаткові поздовжні ребра в плечових зонах перешкоджають поширенню сторонніх звуків, що генеруються блоками центральної частини. Основні особливості шини Yokohama Geolandar H/T G056 – гарне зчеплення протягом усього року; - посилена додатковими двома шарами конструкція брекера підвищує стійкість шини до ударного впливу; - тривимірні ламелі покращують зчеплення на слизьких дорогах, забезпечують відточену керованість на них; - додаткові поздовжні ребра в плечових зонах зменшують рівень шуму, покращують стійкість у поворотах і при маневруванні; - дренажні канавки різної форми та розмірів запобігають виникненню аквапланування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yokohama |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 20" |
| Висота профілю шини | 60 |
| Індекс швидкості | H |
| Країна виробник | Таїланд |
| Ширина шини | 245 мм |
| Індекс навантаження шини | 107 |
| Призначення | Легкові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 20" |