


від 3 500 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Літні автошини для позашляховиків - Yokohama BluEarth RV-02 створені для того, щоб зробити рух літніми дорогами комфортним у будь-яку погоду.
Протектор цієї моделі має асиметричний малюнок, завдяки якому курсова стійкість вашого авто та стабільність зчеплення виходять на абсолютно новий рівень. І в дощ, і в сушу цим шинам вдається підтримувати відмінну маневреність, безпеку гальмування та потужну тягу.
Yokohama Bluearth RV-02 порадують також механічним та акустичним комфортом: керувати автомобілем на цій гумі, втім, як і бути його пасажиром – одне задоволення. Bluearth RV-02 – новинка 2017 року.
Удосконалена гумова суміш містить нано-компоненти та каучук. Завдяки такому складу гальмівний шлях на мокрій дорозі скоротився на 12% порівняно з попередніми моделями. Також покращена суміш підвищує ефективність витрати палива та збільшує тривалість пробігу цих покришок.
Виходить так, що чотири колеса Yokohama Bluearth RV-02 цілком можуть стати початком однієї прекрасної історії: про дороги та подорожі, про витривалість та безпеку, про справжнє задоволення від водіння.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yokohama |
| Країна виробник | Японія |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 55 |
| Індекс швидкості | V |
| Індекс навантаження шини | 99 |
| Посадковий діаметр шини | 19" |
| Ширина шини | 225 мм |
| Призначення | Легкові |
| Зовнішній діаметр шини | 19" |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 19" |
| Гарантійний термін | 12 міс |