
від 5 050 ₴
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Не формуйте замовлення не уточнивши всі вищевказані нюанси!
По цій позиції можлива суттєва Акційна знижка!!! Деталі уточнюйте.
Літні автошини для позашляховиків - Yokohama BluEarth RV-02 створені для того, щоб зробити рух літніми дорогами комфортним у будь-яку погоду.
Протектор цієї моделі має асиметричний малюнок, завдяки якому курсова стійкість вашого авто та стабільність зчеплення виходять на абсолютно новий рівень. І в дощ, і в сушу цим шинам вдається підтримувати відмінну маневреність, безпеку гальмування та потужну тягу.
Yokohama Bluearth RV-02 порадують також механічним та акустичним комфортом: керувати автомобілем на цій гумі, втім, як і бути його пасажиром – одне задоволення. Bluearth RV-02 – новинка 2017 року.
Удосконалена гумова суміш містить нано-компоненти та каучук. Завдяки такому складу гальмівний шлях на мокрій дорозі скоротився на 12% порівняно з попередніми моделями. Також покращена суміш підвищує ефективність витрати палива та збільшує тривалість пробігу цих покришок.
Виходить так, що чотири колеса Yokohama Bluearth RV-02 цілком можуть стати початком однієї прекрасної історії: про дороги та подорожі, про витривалість та безпеку, про справжнє задоволення від водіння.
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Не формуйте замовлення не уточнивши всі вищевказані нюанси!
По цій позиції можлива суттєва Акційна знижка!!! Деталі уточнюйте.
Літні автошини для позашляховиків - Yokohama BluEarth RV-02 створені для того, щоб зробити рух літніми дорогами комфортним у будь-яку погоду.
Протектор цієї моделі має асиметричний малюнок, завдяки якому курсова стійкість вашого авто та стабільність зчеплення виходять на абсолютно новий рівень. І в дощ, і в сушу цим шинам вдається підтримувати відмінну маневреність, безпеку гальмування та потужну тягу.
Yokohama Bluearth RV-02 порадують також механічним та акустичним комфортом: керувати автомобілем на цій гумі, втім, як і бути його пасажиром – одне задоволення. Bluearth RV-02 – новинка 2017 року.
Удосконалена гумова суміш містить нано-компоненти та каучук. Завдяки такому складу гальмівний шлях на мокрій дорозі скоротився на 12% порівняно з попередніми моделями. Також покращена суміш підвищує ефективність витрати палива та збільшує тривалість пробігу цих покришок.
Виходить так, що чотири колеса Yokohama Bluearth RV-02 цілком можуть стати початком однієї прекрасної історії: про дороги та подорожі, про витривалість та безпеку, про справжнє задоволення від водіння.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yokohama |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Висота профілю шини | 55 |
| Індекс навантаження шини | 98 |
| Індекс швидкості | V |
| Країна виробник | Японія |
| Ширина шини | 225 мм |
| Призначення | Легкові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 18" |