


від 4 600 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Yokohama BluEarth-XT AE61 – літні шини для позашляховиків малих та середні розмірів, які характеризуються високими характеристиками керованості, надійними зчепними властивостями на мокрій поверхні, низьким опором коченню, акустичним комфортом, високою стійкістю до зношення і довговічністю. Новинка 2020 року.
Спеціально розроблений асиметричний малюнок пртектора Yokohama BluEarth-XT AE61 адаптований до потреб транспортних засобів з високим центром тяжіння. Підвищена жорсткість центральних ребер і плечевин моделі сприяє покращенню керованості і попереджує нерівномірне зношування. Основні кругові канавки, за допомогою додаткових вузьких на внутрішній частині протектора, забезпечують високу продуктивність шини на мокрій дорозі.
Для підвищення акустичного комфорту в шинах Yokohama BluEarth-XT AE61 використовується п'ятикрокова конфігурація протектора. Ретельно продумане розташування канавок і прорізів подавляють шум удару шини по дорожній поверхні і шум, який створює повітряний потік, що виникає між певерхнею дороги і шиною. Окрім цього, п'ять типів діагональних канавок за рахунок свого оптимального розташування зменшують характерний шум, "помітний" на асфальті.
В порівнянні з попередніми моделями подібного класу, продуктивність Yokohama BluEarth-XT AE61 в тестах на гальмування на сухій поверхні була знижена на 8%, а на мокрій дорозі на – на 16%. При цьому акустичний комфорт став кращий на 7%.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yokohama |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Висота профілю шини | 65 |
| Індекс навантаження шини | 99 |
| Індекс швидкості | V |
| Країна виробник | Японія |
| Ширина шини | 215 мм |
| Призначення | Легкові |
| Зовнішній діаметр шини | 17" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 17" |