


від 6 500 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Yokohama BluEarth-GT AE51 – літні шини класу гранд-туринг для седанів середнього та преміум класу. Вони характеризуються надійністю зчіпних властивостей на сухій та мокрій поверхні, високою стійкістю до зношування, низьким опором коченню, а також їздовим комфортом. Новинка літнього сезону 2019 року.
Застосування:
+ Гранд і середні турери
+ Елітні автомобілі
+ Компактні автомобілі преміум-класу
Переваги:
+ Стабільність керування за високих швидкостей
+ Надійне зчеплення з мокрим покриттям
+ Економія пального
Характеристики:
+ Висока жорсткість і асиметричний малюнок протектора, розроблений для динамічного водіння
+ Конструкція низької ваги, що забезпечує малу вагу і зносостійкість
+ Вдосконалена суміш і відточений профіль
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yokohama |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Висота профілю шини | 50 |
| Індекс навантаження шини | 100 |
| Індекс швидкості | W |
| Країна виробник | Японія |
| Ширина шини | 245 мм |
| Призначення | Легкові |
| Зовнішній діаметр шини | 18" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 18" |