

від 5 650 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Основні особливості шини Yokohama Advan Sport V105E
- оптимізований асиметричний спрямований рисунок протектора забезпечує унікальний баланс спортивної керованості та комфорту;
- феноменальна стійкість до аквапланування дозволила досягти виняткового зчеплення на мокрих покриттях;
- чудові показники паливної економічності за рахунок зниженого опору кочення, завдяки масивним розмірам п'яти поздовжніх протекторних ребер;
- дивовижне поєднання невеликої ваги з відмінною міцністю та еластичність забезпечується багатошаровим каркасом, виготовленим із нових матеріалів.
Шина демонструє виняткові характеристики зчеплення та керованості в дощових умовах, забезпечуючи високий рівень безпеки під час руху на будь-якій швидкості. Такі можливості з'явилися, завдяки оснащенню малюнка протектора надзвичайно продуктивною дренажною системою. Її ефективність багато в чому заслуга чотирьох поздовжніх водовідвідних канавок, що мають досить значні розміри, завдяки чому в них поміщається досить великий обсяг води. Потім ця вода через поперечні канали плечових зон протектора швидко виводиться назовні. Відмінною особливістю поздовжніх канавок шини Yokohama Advan Sport V105E є їхня багатофункціональність. Завдяки технології Groove-in-Groove їх стінки оснащені безліччю дрібних канавок, призначених для зменшення нагріву шини, а також для більш рівномірного розподілу навантаження по плямі контакту.
Маркування MO: рекомендовано для моделей автомобілів Mersedes.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yokohama |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Висота профілю шини | 60 |
| Індекс швидкості | V |
| Країна виробник | Японія |
| Ширина шини | 235 мм |
| Індекс навантаження шини | 103 |
| Призначення | Легкові |
| Зовнішній діаметр шини | 18" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 18" |