


від 5 000 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Yokohama BluEarth-Van RY55 – представлені японським виробником у 2018 році літні легковантажні автошини, які характеризуються високою стійкістю до нерівномірного зношування та тривалістю терміну експлуатації, а також надійністю зчіпних властивостей на мокрому асфальті та оптимальною витратою палива.
Додатки:
+ Транспортери
+ Легкі вантажівки
+ Вантажі
+ Сучасні фургони та пікапи
Переваги:
+ Чудовий великий пробіг із високою довговічністю
+ Вражаюча ефективність гальмування на мокрій дорозі
+ Властивості економії палива
Особливості:
+ Потужний і міцний дизайн протектора
+ Удосконалений дизайн профілю та міцна конструкція
+ З’єднання, розроблене з потрійним полімером і кремнеземом
+ Бордюрне ребро для захисту бічних стінок від пошкоджень
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yokohama |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Висота профілю шини | 75 |
| Індекс швидкості | R |
| Країна виробник | Таїланд |
| Ширина шини | 205 мм |
| Призначення | Легкові |
| Індекс навантаження шини | 110/108 |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 16" |