
від 6 469 ₴
ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ ЧИ ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Літня шина Yokohama G015, як і інші моделі лінійки Geolander, призначена для позашляховиків та кросоверів. Її відмінними рисами є збільшений термін служби, надійні зчіпні властивості на будь-якому покритті, включаючи бездоріжжя, а також підвищену надійність. Протекторний малюнок шини Yokohama Geolandar A/T G015 адаптований до експлуатації на будь-якому покритті. Ламелі забезпечують зчеплення на слизьких зимових дорогах. У свою чергу, численні поперечні дренажні канавки не тільки осушують пляму контакту, але й за рахунок свого розташування забезпечують хороші поздовжні тягово-зчіпні властивості на ґрунтових покриттях. Впевнена поведінка на асфальтованих дорогах досягається значними розмірами зони контакту. Шина забезпечуються масивністю та великою кількістю протекторних блоків. Будучи призначеною і для бездоріжжя має посилену конструкцію. Зокрема, її каркас містить додатковий нейлоновий корд, що захищає, у тому числі, і боковини шини від механічних пошкоджень. Крім того, вони відрізняються збільшеною товщиною у верхній частині. Це перешкоджає порізам та абразивному впливу. Основні особливості Yokohama G015: - компаунд з полімерами та апельсиновою олією забезпечує міцність на розрив і розтяг; - хороше зчеплення на будь-якому покритті завдяки численним ламелям і дренажним канавкам; - додатковий нейлоновий корд покращує надійність на бездоріжжі; - збільшена товщина протектора боковин захищає їх від стирання, проколів та порізів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yokohama |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Висота профілю шини | 80 |
| Індекс швидкості | S |
| Країна виробник | Таїланд |
| Ширина шини | 225 мм |
| Індекс навантаження шини | 105 |
| Призначення | Легкові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 15" |