

від 3 150 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Yokohama BluEarth-Es ES32 – представлені у 2017 році, літні ненаправлені шини для компактних транспортних засобів та невеликих сімейних автомобілів.
Вони характеризуються надійними зчіпними властивостями на мокрій та сухій дорожній поверхні, міцністю та тривалістю терміну експлуатації, паливною економічністю, а також здатністю забезпечити комфортну їзду із чудовою стабільністю.
«BluEarth» у назві є прямим посиланням до використаних у моделі зелених технологій, дружніх до навколишнього середовища. Крім того, BluEarth означає, що шини ES32 забезпечують зниження витрати палива автомобілем, а також низький рівень шуму і вібрацій. Особливостями призначеної для ринку Європи моделі Yokohama BluEarth-Es ES32 є застосування гумової суміші з апельсиновою олією, що отримала назву nano BLEND compound, широкий оптимізований дизайн протектора та рівномірність контактного тиску.
Особливості шини Yokohama BluEarth-Es ES32
+ Посилена жорстка конструкція підвищує не тільки проходимості Yokohama ES32, а й маневреність, попереджає нерівномірне зношування.
+ Блискавична центральна канавка сприяє покращенню стійкості шини на мокрій поверхні та посиленню кромкового ефекту в сухих умовах.
+ Широкі окружні канавки з прямими бортами підвищують опір покришки до аквапланування.
+ Здвоєні плечові блоки забезпечують надійне та стабільне зчеплення з дорогою при здійсненні маневрів, гарантуючи при цьому хорошу курсову стійкість, а також перешкоджають швидкому зношуванню.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yokohama |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Висота профілю шини | 55 |
| Індекс навантаження шини | 77 |
| Індекс швидкості | V |
| Країна виробник | Філіппіни |
| Ширина шини | 175 мм |
| Призначення | Легкові |
| Зовнішній діаметр шини | 15" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 15" |