
від 5 300 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Barum Bravuris 3 HM – асиметрична літня шина, призначена для легкових автомобілів.
Ключовою особливістю моделі є підвищена стійкість до зношування, що знайшло відгук у її назві:
HM - скорочення від High Mileage і перекладається як «великий пробіг». Крім того, покришка дуже економічна і має низький опір кочення. Завдяки застосуванню концепції плоского брекера Flat Belt Concept, розробленої концерном Continental AG, до якого входить і Barum, творцям Bravuris «3 HM» вдалося знизити тиск у плямі контакту з дорогою, що позитивно позначилося на її пробізі.
Протектор з асиметричним малюнком дозволив рівномірніше розподіляти навантаження у плямі контакту, що знизило опір коченню. Закриті зовнішні плечові зони з макроблоками забезпечують відмінну керованість та зменшують рівень шуму. Три поздовжні ребра відповідають за високу курсову стійкість, а чотири широкі повздовжні канавки – за ефективне відведення вологи. Гострі кромки блоків протектора та численні ламелі допомагають ефективно гальмувати на мокрому полотні. Розроблена спеціально для Bravuris 3 HM гумова суміш з високим вмістом смол допомагає шині активно чинити опір зносу та справлятися з поганими погодними умовами.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Barum |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 19" |
| Висота профілю шини | 55 |
| Індекс швидкості | V |
| Країна виробник | Португалія |
| Ширина шини | 255 мм |
| Індекс навантаження шини | 111 |
| Призначення | Легкові |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 19" |