


від 4 350 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Зимова шина Mirage MR-WP272 підходить для використання у перевезеннях на будь-які відстані на засніжених і зледенілих дороги. Відрізняється підвищеною вантажопідйомністю, стійкістю до пошкоджень, зносостійкістю, надійним зчепленням на слизькому покриття. Направлений протекторний малюнок виконаний у "скандинавському" дизайні, відрізняється від більшості його варіацій збільшеними розмірами елементів. В поєднанні з оптимізацією профілю шини, це помітно збільшує пляму контакту, знижуючи знос та покращуючи зчеплення та керованість. Утворені великими блоками подовжені кромки забезпечують надійні тягово-зчіпні властивості на снігу та мокрому покритті. Щільно нарізані "тривимірні" ламелі зберігають шинам керованість на більш слизькій зледенілій поверхні.
Особливість:
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mirage |
| Країна виробник | Китай |
| Сезонність шин | Зимові шини |
| Стан | Новий |
| Призначення | Легкові автомобілі |
| Висота профілю шини | 60 |
| Індекс швидкості | H |
| Посадковий діаметр шини | 19" |
| Ширина шини | 235 мм |
| Індекс навантаження шини | 107 |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 19" |