
від 7 330 ₴
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Не формуйте замовлення не уточнивши всі вищевказані нюанси!
По цій позиції можлива суттєва Акційна знижка!!! Деталі уточнюйте.
FALKEN Winterpeak F-Snow 1 - це зимові шини , які ідеально підійдуть для помірного клімату Центральної Європи. Виробник подбав про високі характеристики маневреності та безпеки, якісне зчеплення з дорожнім полотном та створив максимально стійкі до механічних навантажень шини. Перед випуском на міжнародний ринок вони пройшли всі процеси сертифікації та тестування. Одна з головних особливостей даної моделі - використання V-подібної канавки з посиленими бічними частинами, що дає максимальні показники якості та маневреності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Falken |
| Сезонність шин | Зимові шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 19" |
| Висота профілю шини | 50 |
| Індекс швидкості | T |
| Країна виробник | Туреччина |
| Ширина шини | 255 мм |
| Індекс навантаження шини | 107 |
| Призначення | Легкові |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 19" |