
від 4 589 ₴
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Не формуйте замовлення не уточнивши всі вищевказані нюанси!
По цій позиції можлива суттєва Акційна знижка!!! Деталі уточнюйте.
Falken Eurowinter HS02 (Фалкен Євровінтер Ейч Ес 02)-зимові фрикційні легкові шини європейського типу, розраховані на експлуатацію в тяжких умовах з значними перепадами температур, частими відлигами, що змінюються заморозками. Модель прийшла на зміну раніше випущеній Falken Eurowinter HS01. Оновлена версія багато в чому переважає свою попередницю. Так якість зчеплення підвищилась на 8%, ефективність гальмування-на 11%, сила тяги-на 7%. Керованість покращилась на 14%, курсова стійкість на 9%, зносостійкість на 17%. Усе це загалом збільшило термін експлуатації на 19%, а це не мало для зимової резини. Протектор у шини Falken Eurowinter HS02 представляє собою вділе поєднання елементів, розрахованих на високий рівень зчеплення, гальмування і тяги, відмінну курсову стійкість, керованість, їздовий та акустичний комфорт. Масивні боковини Falken Eurowinter HS02 покращують тягу, сприяючи хорошій розгінній динаміці. Велика кількість різнонаправлених хвилястих ламелей забезпечують хорошу робочу здатність шини на мокрій поверхні, снігу та льоду. При дотику з дорогою вони розкриваються, збільшуючи розміри контактної плями. Резина немов прилипає до дорожнього покриття, забезпечуючи безпрецендентне зчеплення. Багато автомобілістів стараються підібрати і купити, як в народі називають "липучки", фрикційні нешиповані шини, так як вони малошумні, економічні і не наносять шкоди асфальтному покриттю. Резинова суміш шини Falken Eurowinter HS02 містить збільшену кількість силіки, яка являється запорукою зносостійкості, міцності, високої продуктивності на мокрій і слизькій дорозі. Полімери нового покоління дозволяють резині легко адаптуватися до погодних і дорожніх умов. Еластомери роблять шини еластичними, пружними та стійкими до деформування. Внутрішня конструкція резини Falken Eurowinter HS02 відрізняється підвищенною стійкістю до нагрузок, яка несе за собою збільшення експлуатаційного періоду.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Falken |
| Сезонність шин | Зимові нешиповані шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Висота профілю шини | 55 |
| Індекс навантаження шини | 95 |
| Індекс швидкості | V |
| Країна виробник | Туреччина |
| Ширина шини | 205 мм |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Призначення | Легкові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 17" |