


від 3 100 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Barum Quartaris 5 – спрямовані симетричні легкові автошини, призначені для цілорічної експлуатації в регіонах із м'яким зимовим кліматом. Вони характеризуються надійністю зчіпних властивостей на мокрому асфальті та невеликому снігу, комфортністю ходу та здатністю оптимізувати витрату палива. Модель 2018 року.
Численні блоки протектора Quartaris 5 мають складну геометричну форму. І з урахуванням кількості ламелей, за допомогою яких посилюється кромковий ефект, можна говорити про високу продуктивність шини як на сухій та мокрій поверхні, так і на снігу. І йдеться не тільки про хорошу курсову стійкість, але і про здатність швидко і точно реагувати на повороти керма, здійснювати перебудови, а також про маневреність на високій швидкості. Широкі V-подібні канали, що розходяться від центру до плечових зон протектора, за допомогою кільцевих канавок швидко відводять воду із зони контакту, знижують ризик аквапланування та гарантують стабільну керованість.
Barum Quartaris 5 ефективна на талому снігу та мокрому асфальті. Гумова суміш протектора, яка швидко адаптується до температурних змін, дозволяє шинам Quartaris 5 підтримувати надійне зчеплення з дорожнім полотном за будь-якої погоди. Відносно недорога модель Barum Quartaris 5, орієнтована на компактні та середньорозмірні автомобілі – це ідеальний компроміс між вимогами до літніх та зимових шин.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Barum |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Висота профілю шини | 55 |
| Індекс навантаження шини | 97 |
| Індекс швидкості | V |
| Країна виробник | Румунія |
| Ширина шини | 215 мм |
| Призначення | Легкові |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 16" |