
від 6 740 ₴
ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ ЧИ ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Нова зимова шина Yokohama BlueEarth Winter V905 зарядить вас новими емоціями та дозволить підняти на новий рівень водіння у зимових умовах. Нові зимові атошини з надзвичайно функціональним дизайном, унікальними 3D-ламелями та покращеним складом гумової суміші забезпечує вам визначні зчіпні характеристики у нескінченно широкому діапазоні зимових дорожніх умов. Суворий дизайн протектора забезпечує максимальний баланс характеристик на сухій, мокрій та засніженій поверхнях. До складу BlueEarth Winter V905 входить оксид кремнію (силіка) останнього покоління - мікросиліка, що використовується в з'єднанні Zeruma™, запатентованого Yokohama, хімічного реагенту, яке гарантує рівномірний розподіл силіки в гумовій суміші, дозволяючи гнучким полімерам забезпечити податливість і гнучкість. Зовнішні блоки шин Yokohama BlueEarth Winter V905 складаються з гумової суміші підвищеної жорсткості, а внутрішня частина блоків складається з м'якіших сумішей, що дозволяє Yokohama BlueEarth Winter V905 показувати високі показники на сухих, мокрих та засніжених дорогах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yokohama |
| Сезонність шин | Зимові шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Висота профілю шини | 50 |
| Індекс швидкості | V |
| Країна виробник | Філіппіни |
| Ширина шини | 245 мм |
| Індекс навантаження шини | 104 |
| Призначення | Легкові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 18" |