


від 1 400 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Нова зимова шина Yokohama BlueEarth Winter V905 зарядить вас новими емоціями та дозволить підняти на новий рівень водіння у зимових умовах. Нові зимові атошини з надзвичайно функціональним дизайном, унікальними 3D-ламелями та покращеним складом гумової суміші забезпечує вам визначні зчіпні характеристики у нескінченно широкому діапазоні зимових дорожніх умов.
Суворий дизайн протектора забезпечує максимальний баланс характеристик на сухій, мокрій та засніженій поверхнях. До складу BlueEarth Winter V905 входить оксид кремнію (силіка) останнього покоління - мікросиліка, що використовується в з'єднанні Zeruma™, запатентованого Yokohama, хімічного реагенту, яке гарантує рівномірний розподіл силіки в гумовій суміші, дозволяючи гнучким полімерам забезпечити податливість і гнучкість.
Зовнішні блоки шин Yokohama BlueEarth Winter V905 складаються з гумової суміші підвищеної жорсткості, а внутрішня частина блоків складається з м'якіших сумішей, що дозволяє Yokohama BlueEarth Winter V905 показувати високі показники на сухих, мокрих та засніжених дорогах.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yokohama |
| Країна виробник | Філіппіни |
| Сезонність шин | Зимові шини |
| Стан | Новий |
| Призначення | Легкові автомобілі |
| Висота профілю шини | 60 |
| Індекс швидкості | T |
| Індекс навантаження шини | 88 |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Ширина шини | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 15" |