
від 4 699 ₴
ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ ЧИ ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Yokohama IceGUARD iG60A. Це нешиповані шини, створені для легкових автомобілів. Вони ідеально підходять для слизької поверхні, засніжених доріг. Вони змінили модель, яка була випущена у 2015 році, а їхні характеристики більш досконаліші, з високим рівнем продуктивності. Одна з головних рис цієї моделі - асиметричний дизайн, який підвищує надійність. У моделі були покращені гальмівні здібності більш ніж на 10%.
Маркування Run Flat: маркер технології, що дозволяє експлуатацію шини при втраті внутрішнього тиску під час проколу або порізу (RunFlat System Component).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yokohama |
| Сезонність шин | Зимові нешиповані шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 20" |
| Висота профілю шини | 40 |
| Індекс навантаження шини | 102 |
| Індекс швидкості | Q |
| Країна виробник | Японія |
| Ширина шини | 275 мм |
| Призначення | Легкові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 20" |