

від 7 500 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Yokohama IceGUARD iG60A. Це нешиповані шини, створені для легкових автомобілів. Вони ідеально підходять для слизької поверхні, засніжених доріг. Вони змінили модель, яка була випущена у 2015 році, а їхні характеристики більш досконаліші, з високим рівнем продуктивності. Одна з головних рис цієї моделі - асиметричний дизайн, який підвищує надійність. У моделі були покращені гальмівні здібності більш ніж на 10%.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yokohama |
| Країна виробник | Японія |
| Сезонність шин | Зимові нешиповані шини |
| Стан | Новий |
| Призначення | Легкові автомобілі |
| Висота профілю шини | 45 |
| Індекс швидкості | Q |
| Індекс навантаження шини | 102 |
| Посадковий діаметр шини | 19" |
| Ширина шини | 245 мм |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 19" |