
від 5 440 ₴
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Не формуйте замовлення не уточнивши всі вищевказані нюанси!
По цій позиції можлива суттєва Акційна знижка!!! Деталі уточнюйте.
Yokohama IceGUARD iG60A. Це нешиповані шини, створені для легкових автомобілів. Вони ідеально підходять для слизької поверхні, засніжених доріг. Вони змінили модель, яка була випущена у 2015 році, а їхні характеристики більш досконаліші, з високим рівнем продуктивності. Одна з головних рис цієї моделі - асиметричний дизайн, який підвищує надійність. У моделі були покращені гальмівні здібності більш ніж на 10%.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yokohama |
| Сезонність шин | Зимові нешиповані шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Висота профілю шини | 45 |
| Індекс навантаження шини | 94 |
| Індекс швидкості | Q |
| Країна виробник | Японія |
| Ширина шини | 235 мм |
| Призначення | Легкові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 17" |