
від 4 629 ₴
ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ ЧИ ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
FALKEN Winterpeak F-Snow 1 - це зимові шини , які ідеально підійдуть для помірного клімату Центральної Європи. Виробник подбав про високі характеристики маневреності та безпеки, якісне зчеплення з дорожнім полотном та створив максимально стійкі до механічних навантажень шини. Перед випуском на міжнародний ринок вони пройшли всі процеси сертифікації та тестування. Одна з головних особливостей даної моделі - використання V-подібної канавки з посиленими бічними частинами, що дає максимальні показники якості та маневреності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Falken |
| Сезонність шин | Зимові шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Висота профілю шини | 50 |
| Індекс навантаження шини | 95 |
| Індекс швидкості | T |
| Країна виробник | Японія |
| Ширина шини | 215 мм |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Призначення | Легкові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 17" |