
від 5 980 ₴
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Не формуйте замовлення не уточнивши всі вищевказані нюанси!
По цій позиції можлива суттєва Акційна знижка!!! Деталі уточнюйте.
Шини Falken Eurowinter VAN01 призначена для експлуатації у зимовий сезон на легковантажних автомобілях та мікроавтобусах. Японський виробник з німецьким корінням і заводами по всьому світу чудово виявив себе і в цьому сегменті автомобільних шин. Використовуючи ряд власних, запатентованих технологій, він значно підвищив якість і дану автогуму, і набагато підвищив планку для конкурентів за ринковим сегментом. Титульним параметром моделі стала зносостійкість, яка значно збільшила експлуатаційний ресурс протектора.
Шини Falken Eurowinter VAN01 у своїй основі має технологічний метод розробки під назвою «постійний адаптивний тиск». Він гарантує оптимальний розподіл вертикального осьового зусилля на покришку, за рахунок чого збільшуються характеристики зносостійкості, комфорту та безпеки. У результаті виходить автогума, яка дозволяє перевозити людей і вантажі з гарантією зручності і робити це набагато триваліший період часу, ніж пропонують конкурентні моделі. Це, у свою чергу, позитивно впливає на параметр економічності — важливий для комерційних автомобільних перевезень.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Falken |
| Сезонність шин | Зимові шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Висота профілю шини | 75 |
| Індекс швидкості | R |
| Країна виробник | Таїланд |
| Ширина шини | 225 мм |
| Індекс навантаження шини | 118/116 |
| Призначення | Легкові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 16" |