


від 4 100 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Шини Falken Eurowinter VAN01 призначена для експлуатації у зимовий сезон на легковантажних автомобілях та мікроавтобусах. Японський виробник з німецьким корінням і заводами по всьому світу чудово виявив себе і в цьому сегменті автомобільних шин. Використовуючи ряд власних, запатентованих технологій, він значно підвищив якість і дану автогуму, і набагато підвищив планку для конкурентів за ринковим сегментом. Титульним параметром моделі стала зносостійкість, яка значно збільшила експлуатаційний ресурс протектора.
Шини Falken Eurowinter VAN01 у своїй основі має технологічний метод розробки під назвою «постійний адаптивний тиск». Він гарантує оптимальний розподіл вертикального осьового зусилля на покришку, за рахунок чого збільшуються характеристики зносостійкості, комфорту та безпеки. У результаті виходить автогума, яка дозволяє перевозити людей і вантажі з гарантією зручності і робити це набагато триваліший період часу, ніж пропонують конкурентні моделі. Це, у свою чергу, позитивно впливає на параметр економічності — важливий для комерційних автомобільних перевезень.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Falken |
| Країна виробник | Таїланд |
| Сезонність шин | Зимові шини |
| Стан | Новий |
| Призначення | Легкові автомобілі |
| Висота профілю шини | 65 |
| Індекс швидкості | T |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Ширина шини | 205 мм |
| Індекс навантаження шини | 107/105 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 16" |