
від 1 289 ₴
ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ ЧИ ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Falken Espia EPZ II - зимова фрикційна шина скандинавського типу для найсуворіших північних зим. М'яка гума з агресивним асиметричним малюнком протектора. Гума Falken Espia EPZ II створена на основі моделі Falken Espia EPZ, яка зазнала деяких змін та покращень. У результаті друга модель перевершила свій прототип за низкою їздових характеристик: гальмівний шлях на слизькій поверхні скорочено на 9%, величина пробігу збільшена на 15%, а економія палива становила 11%. Унікальність виробів цієї лінійки полягає у специфічному складі, з якого виробляється гума. У нього крім силіки та різноманітних присадок додана подрібнена яєчна шкаралупа та скловолокно. Ці компоненти за рахунок мікропористої структури швидко поглинає воду, що забезпечує міцне зчеплення автошини на укоченому снігу та ожеледиці. Переваги зимової шини Falken Espia EPZ II – потужні зчіпні властивості; коротка дистанція гальмування; економія пального; великий ходовий ресурс; термостійка гума; легка прохідність на снігу та льоду.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Falken |
| Сезонність шин | Зимові нешиповані шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 14" |
| Висота профілю шини | 65 |
| Індекс навантаження шини | 90 |
| Індекс швидкості | R |
| Країна виробник | Японія |
| Ширина шини | 185 мм |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Призначення | Легкові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 14" |