

від 1 800 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Зимова гума Mirage MR-W562 – модель для легкових автомобілів та позашляховиків.
Власник низько бюджетного бренду Mirage, компанія Shandong Hengfeng Rubber & Plastic заснована в 1995 році і за короткий термін свого існування стала великим конгломератом, що виробляє понад 16 мільйонів одиниць шинної продукції на рік. Декілька заводів оснащені відповідно до останніх технологічних тенденцій у галузі проектування та виробництва виробів.
Характеристики зимової автошини Mirage MR-W562:
- відмінна тяга на снігу та льоду;
- якісна адгезія;
- гума підвищеної еластичності;
- опір слешингу; великий пробіг;
- акустичний комфорт.
Експлуатаційні характеристики забезпечені симетричним малюнком протектора автошини, які дозволять безпечно і комфортно пересуватися зимовими засніженими, зледенілими або вкритими мокрою кашею дорожніми покриттями. Досить великі блоки з'єднані між собою перемичками та оснащені ламелями, формуючи два ребра бігової доріжки. З їх допомогою інженери виробника покращили динаміку управління, стійкість курсового руху на швидкості та досягли максимального контакту автошини з дорогою, незалежно від погодних умов.
Потужні плечові зони автошини відмінно усувають бічні замети в поворотах та маневрах, стабілізують гальмування на будь-якій поверхні. Дренажна система за рахунок безлічі канавок та великої глибини радіальних жолобів у частки секунди евакуює вологу та снігову кашу. Гума, що має відмінні адгезійні властивості, в тандемі з ламелями забезпечує хороший контакт з сухою, сніговою або крижаною поверхнею дороги і усуває можливість аквапланування і ковзання. У складі компонентів суміші присутні спеціальні добавки, що підвищують її експлуатаційні показники: велика міцність, зносостійкість, термостійкість та жорсткість.
Також гума має низький коефіцієнт опору коченню, який впливає на зменшення кількості палива. Автошини Mirage MR-W562 демонструють гарний рівень продуктивності та тяги на снігу, а міцність конструкції зумовлює стійкість до великих навантажень. Брекер із металокорду та його захисний екран дозволяють захистити каркас від механічних пошкоджень. Жорстка підкладка оберігає протектор від проколів, а нейлоновий ущільнювач підвищує надійність усієї конструкції.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mirage |
| Країна виробник | Китай |
| Сезонність шин | Зимові шини |
| Стан | Новий |
| Призначення | Легкові автомобілі |
| Висота профілю шини | 50 |
| Індекс швидкості | H |
| Індекс навантаження шини | 86 |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Ширина шини | 195 мм |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 15" |