


від 2 100 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
FALKEN Ziex ZE010B Ecorun-це літня гума середнього класу. Шина має сучасний асиметричний протектор, який розділений на дві незалежні частини. В цей час як зовнішня половина відповідає за зчеплення з дорогою і проходження поворотів, внутрішня забезпечує ефективний дренаж. Щільна сітка прорізів і канавок постійно відводить надлишки рідини з під коліс, забезпечуючи оптимальний контакт з дорожнім покриттям. Це значно знижує ризик такого небезпечного явища як аквапланування.
Шини FALKEN Ziex ZE010B Ecorun має ряд особливостей:
- використаний протектор забезпечує комфортне управління та безпечне водіння;
- шини мають асиметричний протектор з різним малюнком на зовнішній та внутрішній стороні;
- завдяки більш жорсткому складу вони ідеально підходять для маршрутів по сухим дорогам.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Falken |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 65 |
| Індекс швидкості | H |
| Індекс навантаження шини | 95 |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Ширина шини | 205 мм |
| Призначення | Легкові |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Гарантійний термін | 12 міс |