

від 2 900 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Автошини Viking TransTech II були розроблені за допомогою популярних сучасних технологій, у моделі знайшла застосування особлива структура гумової суміші з підвищеним рівнем матеріалу силіки, яка забезпечує оптимальну ефективну роботу гальм за умов мокрого дорожнього покриття. Виробник шини описує гуму як «економічна гума у фінансовому плані та витрати палива, відрізняється чудовою роботою опору коченню, а також більш далеким шляхом у кілометрах». Шини Viking TransTech II створені спеціально під експлуатацію компактними та середньорозмірними легковими автомобілями.
Автошини Viking TransTech II можуть гідно послужити на дорозі під експлуатацією комерційним автотранспортом. Розробники шини відзначають такі чудові якості шини як висока планка безпечного пересування навіть у найскладніших дорожніх ситуаціях та сильних навантаженнях, особливий рівень комфорту в салоні та ходових характеристик гуми, знижений до мінімуму рівень шуму від дороги.
Основні характеристики гуми Viking TransTech II
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viking |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Висота профілю шини | 65 |
| Індекс швидкості | T |
| Країна виробник | Румунія |
| Ширина шини | 195 мм |
| Індекс навантаження шини | 104/102 |
| Призначення | Легкові |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 16" |