

від 4 600 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Літні шини Viking TransTech NewGen є ідеальним вибором для легкових автомобілів у спеку року та спекотну погоду.
При виробництві літніх шин Viking TransTech NewGen використовуються різні компоненти. Важливою є будова протектора, яка оптимізована для забезпечення гарного зчеплення та стійкості на різних дорожніх поверхнях. Канавки сприяють відводу води та запобігають акваплануванню. Склад гуми та боковини вибираються з урахуванням вимог до міцності, зчеплення та комфорту. Пляма контакту шини оптимізована для максимального зчеплення з дорогою, а також зменшення зносу. Це особливо важливо у спеку та при інтенсивному використанні шин.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viking |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Висота профілю шини | 75 |
| Індекс швидкості | R |
| Країна виробник | Словаччина |
| Ширина шини | 225 мм |
| Призначення | Легкові |
| Індекс навантаження шини | 121/120 |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 16" |