

від 2 000 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Шини Mirage MR-100 призначена для експлуатації в літній сезон на комерційному транспорті - легких вантажівках, мікроавтобусах та мінівенах. Вибір – для власників міських комерційних автомобілів, що працюють у режимі 24/7.
Гума Mirage MR-100 гарантує наявність оптимального набору внутрішніх та зовнішніх параметрів, необхідних для ефективної реалізації можливостей комерційної шини. Деякі властивості походять з радіальної будови каркасу. Наприклад, менша вага протектора, порівняно з аналогами, завдяки меншій кількості шарів корду в каркасі. Це підвищує паливну економічність — одну з основних характеристик для комерційного транспорту. Надмодульні типи корду передбачають оптимальну площу гумового матеріалу у плямі контакту для кращого зчеплення з дорогою. Збільшена несуча здатність підвищує вантажопідйомність шини.
Симетричний ненаправлений малюнок протектора виконаний за класичною схемою для легковантажних автомобілів, оскільки таке компонування перевірене часом і дає високі результати. Інновації марки відносяться до "кишень" центральних каналів.
Самі медіальні поздовжні канали покришки мають достатній обсяг для ефективного дренажу, щоб уникнути аквапланування. Контури широких кілець повторюють вузькі канали на кожному ребрі малюнка, що підвищує рівень зчеплення з мокрою або слизькою дорогою.
Центральні ребра в дизайні моделі призначені для підтримки високого рівня курсової стійкості. Додані «кишені» ускладнили малюнок та продовжили загальну довжину зчіпних кромок. Точний відгук від керма до колес лежить в основі надійної керованості.
Плечові зони протектора забезпечують поворотну стійкість навантаженого автомобіля за рахунок жорсткості матеріалу та архітектури будови каркасу. Таким чином, форма колеса підтримується близькою до круглої, що дає рівномірний знос і продовження ресурсу шини.
Склад гумової суміші виконаний за «зеленими» технологіями і представляє полімерну композицію натурального каучуку та кремнію. Можливості зі зчеплення зі слизькою поверхнею дозволяють позиціонувати в деяких країнах шину як всесезонну.
Китайський виробник входить до групи компаній Shandong, відомої у всьому світі як надійний експортер автомобільних шин. Дочірній бренд позиціонується як сучасний виробник якісної автогуми за допомогою сучасних цифрових технологій та систем контролю якості.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mirage |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 14" |
| Висота профілю шини | 80 |
| Індекс навантаження шини | 102/100 |
| Індекс швидкості | R |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина шини | 185 мм |
| Призначення | Легкові |
| Зовнішній діаметр шини | 14" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 14" |