


від 3 200 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Дана модель автомобільної гуми є розвиток популярних шин Barum Vanis, від яких були перейняті всі переваги з одночасним винятком незначних недоліків. Малюнок робочої поверхні протектора гуми отримав класичну симетричну структуру, що надає їй монолітного вигляду. Замість центрального ребра Barum Vanis 2, використовує альтернативну конструкцію, яка є з двома розширеними поясами поздовжнього розташування, що складаються з великої кількості різнорозмірних багатокутників. Ця гума має досить масивні плечові області. Застосування подібної конструкції забезпечує надійне зчеплення, що призводить до відмінних динамічних характеристик та мінімального гальмівного шляху автомобіля на мокрій дорозі.
Також характерною рисою Barum Vanis 2 є передбачувана манера поведінки в складних дорожніх умовах, що забезпечує високий рівень показників безпеки. Завдяки використанню трьох широких каналів, що повздовжньо перетинають малюнок протектора гуми, які поєднуються з безліччю дрібних ламелей, інженерам Barum вдалося досягти надійного водовідведення з плями контакту робочої поверхні колеса з дорогою, що запобігає виникненню ефекту аквапланування.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Barum |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Висота профілю шини | 70 |
| Індекс швидкості | R |
| Країна виробник | Чехія |
| Ширина шини | 205 мм |
| Призначення | Легкові |
| Індекс навантаження шини | 106/104 |
| Зовнішній діаметр шини | 15" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 15" |